تاریخ : 1396/01/05 10:39
 
پ پ

 

اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی با موسیقی به استقبال مهمانان نوروزی خود رفت

استاندار مرکزی و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی، روز اول نوروز با حضور در نوروزگاه اراک از مهمانان نوروزی استقبال کردند.

 

استاندار مرکزی در این مراسم گفت: 60 دستگاه خدمات رسان با قریب به 3 هزار نیروی انسانی آمادگی خدمات رسانی به مهمانان نوروزی در سراسر استان را دارند.

زمانی افزود: تمام دستگاه ها دولتی در استان مرکزی آمادگی کاملی جهت استقبال،اسکان و راهنمایی گردشگران نوروزی در ایام نوروز را خواهند داشت.

 

وی افزود: پیش از نوروز 6 جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با حضور تمام اعضا تشکیل شد و بر خدمات رسانی متفاوت از سال های دیگر تاکید شد.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی نیز در این مراسم گفت: بیش از دوهزار اثر تاریخی شناسایی شده و 800 اثر ثبت شده با آمادگی کامل، میزبان گردشگران نوروزی هستند.

 

سید محمد حسینی اظهار داشت: با برپایی 12 نوروزگاه در سراسر استان، از 29 اسفندماه به استقبال مهمانان نوروزی رفته ایم. در این نوروزگاه ها با برپایی نمایشگاه های صنایع دستی و سوغات و همچنین برگزاری موسیقی و آئین های محلی خدمات رسانی متفاوتی را نسبت به سال های گذشته برنامه ریزی کرده ایم.

 

وی افزود: در این نوروزگاه ها با ارائه پکیج های اطلاع رسانی در قالب 13 عنوان اقلام راهنمایی، سعی بر هدایت برنامه ریزی شده گردشگران نوروزی داشته ایم.

 

در پایان این مراسم از تمبر اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری  استان مرکزی رونمایی شد.

معرفی سازمان ارتباط با ماپیوندها English
          ورود به سایت
         نام کاربری:   
         کلمه عبور: