تاریخ : 1395/12/25 11:38
 
پ پ

 

زبان از سخن گفتن جایگاه شهدا قاصر است

مراسم بزرگداشت مقام شهدا و روز مادر با حضور خانواده محترم شهدا در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی برگزار شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم بزرگداشت مقام شهدا و به مناسبت روز مادر:زبان از سخن گفتن جایگاه شهدا قاصر است

مراسم بزرگداشت مقام شهدا و روز مادر با حضور خانواده محترم شهدا در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی برگزار شد.

مدیر کل در این مراسم گفت: روزهایی که این کشور نیازمند ایثارگری جوانان این مرز بود، شهدا و ایثارگران قدم در مسیری نهادند که غایت آن رویت وجه ا... است. اکنون نیز تصویر بزرگی و منش ایشان کاری غیر ممکن است زیرا ایشان کاری حسینی انجام دادند.

سید محمد حسینی افزود: شهدا راه حسینی رفتند و امروز ما باید راه زینبی رویم تا وظیفه خود را انجام داده باشیم.

وی افزود: سخن راندن در پیشگاه مادر شهدا بسیار سخت است زیرا هرچه گوینده ماهری باشیم نمیتوانیم در برابر این مادران که معنای شهادت را با گوشت و جان تجربه کرده اند عرض اندام کنیم.

مدیر کل گفت: شهدا نور راه بشریت در طول تاریخ هستند زیرا از زمان امام شهیدمان، حسین بن علی(ع)، این جماعت در برابر ظلم مقاومت کردند و جان شیرین خود را تقدیم کردند.

حسینی با اشاره به میلاد مبارک بنت النبی(س) اظهار داشت: میلاد حضرت زهرا، آغازگر راهی در بشریت است که حقوق زنان راه به صورت رسمی از دیدگاه اسلام به عموم اعلام می دارد.

 

 

معرفی سازمان ارتباط با ماپیوندها English
          ورود به سایت
         نام کاربری:   
         کلمه عبور: