تاریخ : 1393/11/19 09:52
 
پ پ

 

نمایشگاه گروهی فروش و عرضه محصولات صنایع دستی در اراک گشایش یافت

نمایشگاه گروهی فروش و عرضه محصولات صنایع دستی همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر در نگارخانه استاد واشقانی اراک گشایش یافت.

نمایشگاه گروهی آثار صنایع دستی سه نفر از هنرمندان صنایع دستی اراک بعد از ظهر دیروز و در مراسمی با حضور معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در این نمایشگاه آثار صنایع دستی هنرمندان مژده حدادی، زهرا قناتی و پریسا آرین در رشته‌های نقاشی پشت شیشه، نقاشی روی پارچه و چاپ باتیک به نمایش درآمده است.

در این نمایشگاه که به مدت یک هفته برای بازدید عموم دایر است حدود 200 اثر هنری به نمایش درآمده است.

معاون صنایع دستی استان مرکزی در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: هنرمندان به عنوان طلایه‌داران تحقق آرمان‌های انقلاب نقش بسزایی در یک نظام اسلامی بر عهده دارند و عملکرد هنرمندان همیشه در راستای تقویت پایه‌های انقلاب اسلامی بوده است.

آقای کاظمی افزود: در حال حاضر نقش هنر و هنرمند در راستای ترویج ارزش‌های انقلاب به جوانان و نسل امروز بسیار با اهمیت است و بهتر است از این جایگاه برای انتقال ارزش‌های انقلاب، حفظ و نگهداری آن به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

وی تصریح کرد: هنرمندان در زمینه تبیین و تبلیغ حقایق انقلاب شکوهمند اسلامی وظایف سنگین و خطیری بر دوش دارند و باید با جدیت در این زمینه بکوشند.

معاون صنایع دستی استان مرکزی حفظ استقلال سیاسی، اقتصادی و نفی هر گونه سلطه و آزادی فکری و فرهنگی کشور در مقابل تهاجمات گسترده بیگانگان و برقراری حکومت اسلامی را از دستاوردهای ارزشمند انقلاب عنوان کرد.

معرفی سازمان ارتباط با ماپیوندها English
          ورود به سایت
         نام کاربری:   
         کلمه عبور: