Portal_background_image

مديركل ميراث فرهنگي استان مركزي خبر داد؛ «توليد و توزيع 540 هزار اقلام تبليغاتي در قالب نقشه و بروشور در نوروزگاه‌ها»

«با همکاری هلال احمر استان، نوروزگاه‌هایی در مبادی ورودی شهرهای استان ایجاد شده و نسبت به تولید و توزیع 540 هزار اقلام تبلیغاتی در قالب نقشه و بروشور در نوروزگاه‌ها اقدام شده است»

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، درحالی که سه جلسه امروز  شامل نشست مدیریت بحران استان مرکزی، ستاد اجرایی خدمات سفر استان و همچنین معارفه شهردار اراک برنامه‌ریزی شده بود اما هرسه نشست به صورت تجمیعی به سبب استفاده بهینه وقت و به منظور استفاده از ظرفیت حضور معاون عمرانی وزیر کشور از ساعت 15 در مجموعه استانداری مرکزی برگزار  شد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی در نشست تسهیل خدمات سفر امروز ۵ فروردین ۹۸  که با حضور دكتر جمال زاده معاون هماهنگي امور عمراني وزارت كشور  بود، گفت: ۱۲ موزه استان در تعطیلات نوروزی خدمات رسانی دارند و برگزاری یکهزار ساعت جشن در قالب نوروزگاه ها ورودی شهرها در دستور کار این اداره کل است.
«علیرضا ایزدی» افزود: 142 مورد بازدید از ابنیه های تاریخی و گردشگری استان مرکزی انجام شده و یک مورد اخطار کتبی و پنج مورد تذکر به آنان داده شده است.
وی ادامه داد: چهار هزار و 200 نفر از 25 اسفند پارسال تا کنون از موزه ها و سه هزار نفر از غار نخجیر استان مرکزی بازدید کرده اند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: 6 میلیون و 300 هزار تردد در جاده های این استان در این مدت ثبت شده است که تعداد این تردد ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های استان مرکزی اظهار داشت: استان مرکزی در مسیر محورهای مواصلاتی کشور قرار دارد که این یک ویژگی خوب و متمایز برای استان به شمار می‌رود.
علیرضا ایزدی افزود: به منظور خدمت‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی کمیته‌های ده‌گانه‌ای در استان مرکزی تشکیل شده که با برنامه‌‌ریزی این کمیته‌ها، وضعیت خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی به صورت روزانه در حال بررسی است.
دكتر جمال زاده معاون هماهنگي امور عمراني وزارت كشور زاده  در این جلسه گفت: برند سازی از دیگر راهکارهای افزایش حضور گردشگر در شهرهای کشور است و می طلبد که مسئولان استانی در این زمینه حضور فعالانه داشته باشند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:1110


   بازدیدهای روز گذشته:3066


   بازدیدهای دو روز گذشته:4956


   تعداد کل اخبار:2353


   آخرین بروزرسانی:1398/04/25 13:47


  پیوندها