Portal_background_image

مدير كل ميراث فرهنگي استان مركزي خبر داد: «جشن تكليف فرزندان كاركنان ميراث فرهنگي برگزار شد»

« به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، طی مراسمی جشن تکلیف فرزندان کارکنان میراث فرهنگی استان مرکزی برگزار شد.»

به گزارش روابط عمومی  اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی،  ظهر دو شنبه 4 آذر  98 به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج ،طی مراسمی از   بسیجیان فعال و همچنین فرزندان کارکنان به سن تکلیف رسیده‌‌  و برگزیدگان مسابقه نقاشی  با اهداء لوح سپاس دکتر ایزدی مدیر کل مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند. 
▪️علیرضا ایزدی گفت : اجرای مسابقه تیر اندازی برای همکاران و برگزاری دوره آموزش نشست بصیرتی، تجلیل از فعالان بسیجی و جشن به تکلیف رسیدن فرزندان کارکنان، اجرای مسابقات فرهنگی  از  برنامه های متنوعی است که به مناسبت گرامیداشت این هفته برگزار می شود.


▪️مديركل  در اين مراسم ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت این هفته اظهار كرد: ورود به مرحله تكليف و مكلف شدن را مي توان از بهترين و شيرين ترين رخدادهاي زندگي برشمرد.  وی با تبریک جشن تکلیف به همکاران و فرزندان آنان بر لزوم تقویت اخلاق و معنویات در نسل کودک و نوجوان تاکید کرد.
▪️ایزدی برگزاری این برنامه های معنوی را موجب فرهنگ سازی و تحکیم مبانی اعتقادی و تربیتی دانش آموزان برشمرد و بر آموزش مفاهیم دینی به فرزندان توسط والدین تأکید کرد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی در این مراسم بیان داشت: به تکلیف رسیدن، یک عید الهی محسوب می گردد. چون از نظر عقلى و جسمى به حدى رسیده ایم که خداوند به ما دستور مى دهد و ما خوشحالیم که خواسته ها و دستورات او را اطاعت کنیم و بنده شایسته او به حساب آییم.

▪️او با اشاره به اینکه خاطره جشن تکلیف، یک خاطره شیرین تربیتى و معنوى است، خاطرنشان کرد: با جشن تکلیف نعمتهاى خدا را گرامى بدارید و این روز بزرگ را که در آن به سن تکلیف رسیده اید، بعنوان یک روز پرشکوه و خاطره اى به یادماندنى به یاد بسپارید.

▪️در پایان این مراسم ضمن پذیرایی ، لوح یادمان وکارت هدیه  به مکلف شدگان و بسیجیان فعال اهداء شد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:5655


   بازدیدهای روز گذشته:7386


   بازدیدهای دو روز گذشته:3912


   تعداد کل اخبار:2641


   آخرین بروزرسانی:1399/03/01 08:42


  پیوندها