Portal_background_image

در بازديد دوره اي مدير كل ميراث فرهنگي استان مركزي از مطبوعات و خبرگزاري ها؛ «طرح جامع روستاي حسين آباد بغدادي ظرف دو ماه آينده تكميل و مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت»

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی ؛ علیرضا ایزدی افزود: توسعه واحدهاي گردشگري در منطقه حسين آباد بغدادي  بايد قانونمند انجام شود.
 تغییر  کاربری این منطقه به گردشگری تاکنون از مسير قانوني  طي نشده و با اجرای این طرح امیدواریم که دستگاهها متولی همکاری موثری داشته باشند و  از چهارچوب این طرح خارج نشوند .

▪️وی در ادامه افزود: برای توسعه  گردشگری هیچ راهی بجز بازگشت به فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی نیست .  با حمایت  از طرح های بوم گردی و پرداخت تسهیلات مناسب به ایجاد اینگونه طرح ها ، تلاش کرده ایم برای ایجاد و توسعه مراکز بومگردی کمک کنیم 

▪️او گفت: اقامتگاههای روستایی علاوه بر اشتغالزایی در توسعه روستاها و افزایش پایداری روستاها  و جلوگیری از مهاجرت ؛ برای روستاها تولید ثروت می کند، این اقامتگاههای بومگردی امکان سفر مردم به روستاها را نیز فراهم میکنند.
▪️مدیرکل میراث‌فرهنگی استان مرکزی با تاکید بر اینکه صنعت هتل داری هیچگونه تضادی با بوم گردی ندارد  گفت: در حوزه گردشگری کسی برنده است که در فضای رقابتی تولید ثروت کند  . و با ایجاد یک خاطره شیرین و ماندگار برای گردشگران  زمینه را برای جذب گردشگران مهیا کند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:5028


   بازدیدهای روز گذشته:7386


   بازدیدهای دو روز گذشته:3912


   تعداد کل اخبار:2641


   آخرین بروزرسانی:1399/03/01 08:42


  پیوندها