Portal_background_image

معاون گردشگري ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري: «معرفي جاذبه‌ها و توانمندي‌هاي بخش خصوصي هدف اولين نمايشگاه گردشگري استان مركزي است.»

در نمایشگاه گردشگری یک سالن که حدود ۷۰ غرفه دارد را اختصاص دادیم که در آن تاسیسات گردشگری اعم از هتل‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی، اقامتگاه‌های بوم گردی، موسسه آموزشی و انجمن‌های راهنمایان گردشگری شرکت کردند..

حسینی هدف از این نمایشگاه را معرفی جاذبه‌ها و توانمندی‌هایی که توسط بخش خصوصی می‌تواند در اختیار بازدیدکنندگان قرار بگیرد عنوان کرد.
و افزود: به طور مثال یکی از این اهداف معرفی آفر‌هایی است که توسط آژانس‌های خدمات مسافرتی در تایم نمایشگاه به ثبت نام می‌پردازند. به این معنی که هتل‌ها و واحد‌های اقامتی توانمندی خودشان را معرفی کرده و به بازار عرضه می‌کنند.
هم چنین معرفی اقامتگاه‌های بوم گردی که شرایط حال حاضر ما می‌پسندد که با توجه به ارزان بودن سفر‌ها بتوانند از اقامتگاه‌های بوم گردی در روستا‌های هدف گردشگری استفاده کنند.
وی گفت: در طول ۴ روز نمایشگاه از روز دوم از ساعت ۱۹.۳۰ تا ۲۰.۳۰ کارگاه‌های آموزشی رایگان داریم که توسط تنها موسسه آموزشی این استان برگزار می‌شود که هم بازدیدکنندگان و هم غرفه دار‌ها می‌توانند در این دوره‌ها ثبت نام کرده و شرکت کنند و گواهی آموزشی از طرف میراث فرهنگی صادر می‌شود.
چهاردهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان تا ۲۱ تیرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی غرب کشور در اراک از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برای بازدید علاقمندان دایر است.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:1554


   بازدیدهای روز گذشته:3507


   بازدیدهای دو روز گذشته:4521


   تعداد کل اخبار:2521


   آخرین بروزرسانی:1398/10/30 08:13


  پیوندها