Portal_background_image

مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان مركزي خبر داد: « علاقه مندي جامعه هتلداران كشور براي سرمايه گذاري در حوزه گردشگري استان مركزي»

برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بخش گردشگری و تشویق این گروه ها، بسته های پیشنهادی شامل طرح های توجیهی و امكان سنجی، ساختار مالی به روز و زیر ساخت های اولیه تهیه شده است.

علیرضا ایزدی افزود: روسای جامعه هتلداران کشور  متقاضی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان در قالب بازدیدها و نشست های كارشناسی با زیر ساخت ها، فرصت ها، توانمندی ها و ظرفیت های مختلف اراک در صنعت گردشگری آشنا شده اند

▪️او  اظهار كرد: این سرمایه گذاران برای ایجاد تاسیسات اقامتی و پذیرایی از جمله هتل، دهكده سلامت، احیای خانه های تاریخی بمنظور بهره برداری در صنعت گردشگری و ایجاد منطقه نمونه گردشگری در استان مرکزی هدایت و ترغیب شدند.

▪️وی ازآمادگی اداره كل میراث فرهنگی برای هدایت، حمایت وجذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در صنعت گردشگری استان خبر داد و افزود: برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بخش گردشگری و تشویق این گروه ها، بسته های پیشنهادی شامل طرح های توجیهی و امكان سنجی، ساختار مالی به روز و زیر ساخت های اولیه تهیه شده است.

▪️او از اعلام آماگی این اداره كل برای همكاری  همه جانبه با سرمایه گذاران اشاره كرد و گفت: ایجاد هتل های پنج ستاره و حوزه زیرساخت های بخش گردشگری از زمینه های مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان  است.

▪️برهمین اساس، گروههای نامبرده در بازدید از مناطق و سایت های نمونه گردشگری و تفریحی اراک و همچنین ظرفیت ها و فرصت های اقتصادی استان مرکزی؛  شرایط را برای مشارکت و انجام سرمایه گذاری در استان مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:627


   بازدیدهای روز گذشته:2904


   بازدیدهای دو روز گذشته:1734


   تعداد کل اخبار:2690


   آخرین بروزرسانی:1399/04/26 09:42


  پیوندها