تاریخ : 1396/01/26 13:25
 
پ پ

 

سرمایه گذاری شرکت اروپایی در بخش گردشگری استان مرکزی

مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی از نشست با سرمایه گذاران ایتالیایی خبر داد؛پس از برجام و گشایش های صورت گرفته در بخش سرمایه گذاری و مناسبات بانکی، با سلسله نشست هایی که با شرکت ایتالیایی یونا داشته ایم، احتمال سرمایه گذاری این شرکت در بخش گردشگری استان مرکزی قوت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، مدیر کل روز شنبه 26 فروردین ماه، گفت: در پایان سال 95 و همینطور ایام نوروز، سلسله نشست هایی را با مدیر شرکت ایتالیایی یونا در شهر نراق و همینطور محلات و دلیجان داشته ایم تا بتوانیم با معرفی پتانسیل های گردشگری این مناطق، مدیران این شرکت را به سرمایه گذاری در بخش گردشگری ترغیب کنیم.

سید محمد حسینی  اظهار داشت: همکاری ها با این شرکت، در نهایت به تجهیز و ساخت اقامتگاه های موقت، متل ها و مینی آپارتمان های درون و برون شهری، رستوران ها و احداث دیگر سازه های موقت می شود که با توجه به تغییر ذائقه گردشگران و همینطور امکان جابجایی سهل، می تواند پتانسیل های گردشگری استان مرکزی را به شیوه ای جدید در دسترس گردشگران و همینطور مسافران قرار دهد.

وی با اشاره به اثرات برجام در بخش گردشگری عنوان کرد: از اثرات برجام می توان به حضور گردشگران خارجی در استان اشاره کرد که با توجه به پتانسیل های گردشگری و همینطور تسهیل مسافرت آنها، قطعا رشد قابل توجهی خواهد داشت. اما سرمایه گذاری این شرکت اروپایی در بخش گردشگری را می توان، شاه بیت اثرات این اقدام دولت تدبیر و امید در استان مرکزی دانست که در صورت نهایی شده یک اقدام اقتصادی و همینطور نوین است که می تواند در راستای منویات رهبری، به تولید و اشتغال ختم شود.

معرفی سازمان ارتباط با ماپیوندها English
          ورود به سایت
         نام کاربری:   
         کلمه عبور: