Portal_background_image

میوه برجام، کام شهروندان استان مرکزی را شیرین کرد

کلنگ ایتالیایی ها برای ساخت اقامتگاه های موقت در محلات زده شد حسینی: برای اولین بار سازه های اقامتی موقت در ایران ساخته می شوند

کلنگ ایتالیایی ها برای ساخت اقامتگاه های موقت در محلات زده شد

 

▫️حسینی: برای اولین بار سازه های اقامتی موقت در ایران ساخته می شوند

 

سرمایه گذاران شرکت ایتالیایی "یونا گاردن" برای اولین بار در ایران در حوزه گردشگری سرمایه گذاری خواهند کرد که این مهم را باید میده شیرین برجام  دانست.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، مدیرکل امروز، چهارشنبه 27 اردیبهشت، مراسم کلنگزنی اقامتگاه های موقت شرکت ایتالیایی سیلک رود، با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان، فرماندار و شهردار محلات، نماینده محلات و دلیجان و سرمایه گذاران ایتالیایی در روستای خورهه محلات برگزارشد.

 

مدیر کل در این مراسم، گفت: شرکت ایتالیایی سیلک رود برای اولین بار در ایران، پروژه ساخت اقامتگاه های موقت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا را در استان مرکزی احداث می کند. 

سید محمد حسینی، افزود: این شرکتِ سرمایه گذار، در مجموع 18 اقامتگاه را در دو شهرستان محلات و دلیجان احداث خواهد کرد که در مجموع حدود 72 میلیارد تومان، تنها در همین دو شهرستان هزینه خواهد شد و در ماه های آتی در شهرستان های دیگر استان نیز این مجموعه ها احداث خواهد شد.

وی در ادامه گفت: این سازه های موقت که در حد یک هتل 5 ستاره خدمات مورد نیاز را به گردشگران ارائه میدهد، اکنون در نقاط مختلف جهان مورد استفاده قرار می گیرند. این شرکت هفته گذشته در فرانسه این سازه ها را اجرا و پیاده کرده که همین مورد نشان از تکنولوژی روز و مدرن این شرکت ایتالیایی دارد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:726


   بازدیدهای روز گذشته:2319


   بازدیدهای دو روز گذشته:2508


   تعداد کل اخبار:1987


   آخرین بروزرسانی:1397/01/31 22:43


  پیوندها