Portal_background_image

مدير كل ميراث فرهنگي استان مركزي خبر داد؛ آزمون جامع دوره هاي كوتاه مدت گردشگري امروز ۱۰ اسفند ۹۷ برگزار شد."

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی علیرضا ایزدی مدیر کل گفت: صبح روز جمعه 10 اسفند ماه آزمون دوره‌های کوتاه مدت گردشگری شامل مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی، راهنمایان طبیعت‌گردی و راهنمایان گردشگری در استان مرکزی به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

 

 

علیرضا ایزدی همچنین افزود: این آزمون جامع در دو نوبت ساعات ۸ صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان گردشگری، طبیعت گردی و زمین‌گردشگری برگزار شد.

 

وی افزود: این آزمون در  مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی  و با حضور معاون گردشگری ، صنایع دستی و گردشگری اداره ، مسوول حراست اداره کل و نمایندگان جهاددانشگاهی و دیگر مسوولان و ناظران استانی برگزار شد.

وی با بیان این که سامانه جامع آموزش گردشگری به آدرس edutourism.ichto.ir برای ثبت‌نام فراگیران پیش از این اطلاع‌رسانی شده بود، افزود: براساس سامانه فوق، اداره کل میراث‌فرهنگی در استان  اطلاع‌رسانی به مؤسسات آموزشی تحت پوشش خود به‌منظور در جریان قرار گرفتن فراگیران برای ثبت درخواست شرکت در آزمون انجام پذیرفته بود.

گفتنی  است که فارغ‌التحصیلان این دوره آموزشی، گواهینامه رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت می‌کنند.

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:1152


   بازدیدهای روز گذشته:3066


   بازدیدهای دو روز گذشته:4956


   تعداد کل اخبار:2353


   آخرین بروزرسانی:1398/04/25 13:47


  پیوندها