Portal_background_image

مدير كل ميراث فرهنگي استان مركزي خبر داد؛ "آزمون جامع دوره هاي كوتاه مدت گردشگري امروز ۸ شهريور ۹۸ برگزار شد."

این آزمون جامع در دو نوبت ساعات ۸ صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان گردشگری، طبیعت گردی و زمین‌گردشگری برگزار شد.

🔹مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی خبر داد؛
"آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری امروز  جمعه ۸ شهریور ۹۸ برگزار شد."

🔹به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی علیرضا ایزدی مدیر کل گفت: صبح روز جمعه ۸ شهریور ۹۸  ماه آزمون دوره‌های کوتاه مدت گردشگری شامل مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی، راهنمایان طبیعت‌گردی و راهنمایان گردشگری در استان مرکزی به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شد.


▪️علیرضا ایزدی همچنین افزود: این آزمون جامع در دو نوبت ساعات ۸ صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان گردشگری، طبیعت گردی و زمین‌گردشگری برگزار شد.

▪️وی افزود: این آزمون در  مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی  و با حضور معاون گردشگری ، صنایع دستی و گردشگری اداره ، مسوول حراست اداره کل و نمایندگان جهاددانشگاهی و دیگر مسوولان و ناظران استانی برگزار شد.
▪️وی با بیان این که سامانه جامع آموزش گردشگری به آدرس edutourism.ichto.ir برای ثبت‌نام فراگیران پیش از این اطلاع‌رسانی شده بود، افزود: براساس سامانه فوق، اداره کل میراث‌فرهنگی در استان  اطلاع‌رسانی به مؤسسات آموزشی تحت پوشش خود به‌منظور در جریان قرار گرفتن فراگیران برای ثبت درخواست شرکت در آزمون انجام پذیرفته بود.
▪️گفتنی  است که فارغ‌التحصیلان این دوره آموزشی، گواهینامه رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت می‌کنند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:2844


   بازدیدهای روز گذشته:3423


   بازدیدهای دو روز گذشته:3795


   تعداد کل اخبار:2561


   آخرین بروزرسانی:1398/12/06 12:11


  پیوندها