Portal_background_image

مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان مركزي گفت: اراك نيازمند پوست اندازي است .

آمادگی داریم که بخشی از وظایف اداره کل به کمیسیون واگذار شود و در واقع این همکاری میتواند نقطه عطفی در حوزه گردشگری استان باشد

علیرضا ایزدی در آیین تجلیل از خبرنگاران استان مرکزی که به همت اداره کل میراث فرهنگی، اتاق بازرگانی، اتاق تعاون و اتاق اصناف برگزار شد، با بیان اینکه اراک در ابتدای مسیر توسعه است، بیان کرد: استان مرکزی مسیر توسعه صنعتی را طی کرده است، اما در مسیر توسعه پایدار دچار مشکل است و باید آینده بهتری را برای این استان ساخت .
وی با بیان اینکه "آمار" زیربنای توسعه است، گفت: استان مرکزی به لحاظ نرخ بیکاری وضعیت مطلوبی دارد، اما باید در بررسی ها آمار مهاجرت و میزان نشاط اجتماعی در این استان را نیز مدنظر داشت .
ایزدی با اشاره به فعالیت کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، این مجموعه را یکی از بال های پرواز گردشگری استان دانست و گفت: آمادگی داریم که بخشی از وظایف اداره کل به کمیسیون واگذار شود و در واقع این همکاری میتواند نقطه عطفی در حوزه گردشگری استان باشد و باید نسبت به تعالی و نهادینه کردن تفکر نوین و توسعه گردشگری اراک اهتمام داشت .
وی تصریح کرد: استان مرکزی در حوزه گردشگری حرف زیادی برای گفتن دارد، آینده از آن گردشگری است و اگر نگاه به این صنعت دقیق و علمی باشد توسعه پایدار و همه جانبه رقم میخورد .
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی اراک را نیازمند پوست اندازی دانست و گفت: اراک باید ساخته شود و به عنوان ارکان توسعه تصویر درستی از اراک ایجاد شود.
وی با تاکید بر اینکه امانتی به نام اراک در دست ماست که باید حفظ شود و رشد پیدا کند، گفت:  باید عمل و امید و نشاط را به جامعه تزریق کرد .
وی تاکید کرد: تفکرات جزیره ای را باید کنار گذاشت و با هم افزایی در مسیر توسعه حرکت کرد، خبرنگاران می توانند ارکان توسعه را تقویت کنند و باید در فضای تعاملی توسعه اراک را رقم زد . 
منوچهر توسطی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک نیز در این آئین، اظهار کرد: نقد منصفانه یکی از مهمترین ارکان فعالیت رسانه هاست و می تواند نقش بسیار تاثیرگذاری در شناسایی مشکلات و نواقص و رفع آنها باشد.
وی همچنین ارتباط اتاق بازرگانی و دیگر تشکل های صنفی و صنعتی استان را زمینه ساز رشد و توسعه پایدار استان عنوان کرد.
 در این آیین از خبرنگاران فعال در حوزه های عملکردی برگزارکنندگان این مراسم تجلیل شد .


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:1158


   بازدیدهای روز گذشته:5835


   بازدیدهای دو روز گذشته:3087


   تعداد کل اخبار:2395


   آخرین بروزرسانی:1398/06/25 13:40


  پیوندها