Portal_background_image

سرپرست نمايندگي اداره ميراث فرهنگي شهرستان خنداب: " اولين هتل آپارتمان شهر خنداب تا پايان سال جاري به بهره برداري مي رسد"

تا پایان سال اولین هتل آپارتمان شهرستان در شهر خنداب توسط اوقاف تجهیز و راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی به گفته میرزایی سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان خنداب ساختمان این هتل آپارتمان توسط اداره اوقاف احداث شده و تا پایان سال تغییرات متناسب با فضای اقامتی ایجاد و ۷ سوئیت با استانداردهای مورد پذیرش تجهیز و به بهره برداری خواهد رسید.
▪️او افزود: هتل آپارتمان احسان اولین مرکز اقامتگاهی و مسافر پذیر شهر خنداب که در مراحل آماده سازی است و تابلو این مرکز نصب شد.

▪️او گفت: طی ماه جاری اولین اقامتگاه بومگردی خنداب را در روستای توریستی اناج با ظرفیت ۳ واحد سوئیت افتتاح کردیم و تسهیلات و مجوزهای لازم برای یک واحد نیز در روستای درمن اعطا شده که امیدواریم تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد.
▪️میرزایی افزود: همچنین با توافق صورت گرفته با مدیرکل اوقاف استان مقرر است تا قبل از پایان سال اولین هتل آپارتمان شهرستان در شهر خنداب توسط اوقاف تجهیز و راه اندازی شود.

▪️گفتنی است در سال جاری ۲ جشنواره محصولات باغی در شهرهای خنداب و جاورسیان و جشنواره آلبالو و گیلاس و گوجه و پخت رب گوجه فرنگی در روستای اناج برگزار شد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:330


   بازدیدهای روز گذشته:2904


   بازدیدهای دو روز گذشته:1734


   تعداد کل اخبار:2690


   آخرین بروزرسانی:1399/04/26 09:42


  پیوندها