Portal_background_image

معاون گردشگري اداره كل ميراث‌ فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي استان مركزي تشكيل اتاق فكر گردشگري با حضور جوانان متخصص و خلاق در حوزه گردشگري

بر اساس اعلام روز چهارشنبه، ۶ آذر ماه ۹۸  روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، سید حسن حسینی با اعلام این خبر گفت: 

▪️ رسیدن به اهداف توسعه وبرنامه ریزی در صنعت گردشگری استان نیازمند استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در استان است که با تشکیل اتاق فکر این امر محقق می شود .
▪️حسینی در ادامه گفت: در این جلسه دستورالعمل اجرایی اتاق فکر قرائت و در مورد کارگروه تخصصی مسایل و مشکلات حوزه گردشگری و پیشنهادات راهبردی مطرح شد. و مقرر شد این جلسات هر ۱۵ روز یکبار تشکیل شود .
▪️او گفت: بر اساس فراخوان عمومی و تحویل رزومه فعالیت اعضا که متشکل از دانش آموختگان رشته مدیریت گردشگری و افراد فعال و خوش فکر در حوزه گردشگری تشکیل شد.

▪️معاون گردشگری استان مرکزی گقت: بی‌شک حضور جوانان خوش فکر و پرانگیزه در یک ساختار هدفمند، جریان مدیریت و به اشتراک‌گذاری دانش و مهارت شبکه‌سازی را در پی خواهد داشت.
▪️او در ادامه گفت: درحال حاضر مسائل زیادی در بازار گردشگری وجود دارد که با راه‌حل افراد خلاق و صاحب ایده جهت یافته و در مسیر درست خود قرار خواهد گرفت
▪️معاون گردشگری استان مرکزی مدیریت دانش، هم افزایی و به اشتراک گذاری تجربیات و مهارت ها در حوزه گردشگری، ارتباط با انجمن های علمی، NGOهای گردشگری دانشگاه های کشور و فعال صنعت، و ایجاد فضای یادگیری غیر رسمی و اشتراکات یا زبان مشترک این گروه که بخشی از اتاق فکر هستند را از دیگر اهداف تشکیل اتاق فکر گردشگری برشمرد و  اظهار داشت: این اداره کل به‌عنوان متولی بخش گردشگری کشور موظف است تا از ظرفیت افراد خلاق و ایده‌پرداز برای توسعه این بخش استفاده کند. در همین راستا و بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در نظر داریم تا با تشکیل اتاق فکر گردشگری از ظرفیت نخبگان گردشگری در استان حداکثر بهره را ببریم و درها را به‌روی صاحبان فکر و نوآوری باز کنیم و  به دنبال ایجاد ساختارهایی برای برقراری ارتباط بین صنعت، دانشگاه و بازار با حضور افراد فعال و خوش‌فکر در حوزه گردشگری هستیم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:5766


   بازدیدهای روز گذشته:7386


   بازدیدهای دو روز گذشته:3912


   تعداد کل اخبار:2641


   آخرین بروزرسانی:1399/03/01 08:42


  پیوندها