Portal_background_image

مدير كل ميراث فرهنگي استان مركزي ؛ دومين جلسه ستاد اجرايي خدمات سفراستان با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري، فرمانداران و مديران دستگاههاي اجرايي عضو ستاد امروز ۱۴ اسفند ۹۷ برگزار شد.

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفراستان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرمانداران و مدیران دستگاههای اجرایی عضو ستاد امروز ۱۴ اسفند ۹۷ برگزار شد. 

علیرضا ایزدی در این جلسه گفت: براساس اقدامات انجام شده در ستاد خدمات سفر نوروزی امیدواریم استان از حالت گذری به مقصدی برای حضور گردشگران تبدیل شود.
«ایزدی» با بیان اینکه 10 کمیته برای ارایه هر بیشتر خدمات به مسافران نورزی در ستاد اجرایی خدمات سفر استان تشکیل شده است، گفت: کمیته حمل و نقل و راهداری با مسئولیت اداره کل راهداری، امداد و نجات با مسئولیت جمعیت هلال احمر، خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیکی با مسئولیت ستاد فرماندهی انتظامی استان و شهرداری ها و همیاری ها نیز با مسئولیت دفتر امور شهری شوراهای اسلامی استانداری مرکزی به مسافران نورزوی خدمات رسانی می کنند.
وی افزود: کمیته برنامه ریزی و آمار   و کمیته خدمات اسکان و رفاه با مسئولیت اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی، نظارت و تنظیم بازار با مسئولیت سازمان صنعت، معدن و تجارت، ارزیابی عملکرد اداره کل بازرسی استانداری، بهداشتی و پزشکی با مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی و اطلاعات، تبلیغات و فضای مجازی با مسئولیت اداره کل صدا و سیمای استان مرکزی به مسافران نورزی خدمات رسانی می کنند.

ایزدی در این نشست از برگزاری تورهای رایگان در 12‌ شهرستان استان خبر داد و گفت: در یک جلسه مشترک با شهرداری مقرر شد در ایام نوروز تور رایگان به نقاط گردشگری 12 شهر استان صورت پذیرد و در این راستا تأمین سرویس ایاب و ذهاب با همکاری شهرداری انجام خواهد پذیرفت.
علیرضا ایزدی تصریح کرد: توزیع اقلام تبلیغاتی، تخفیف بلیت موزه‌ها برای بازدید علاقه‌مندان و مسافرین نوروزی از دیگر اقدامات سازمان میراث فرهنگی در ایام نوروز است. 
وی از اسکان موقت مسافرین نوروزی در نمایشگاه بین‌المللی در شهر اراک خبر داد و بیان کرد: بر اساس پیش‌بینی هواشناسی و با توجه به بارش‌ها در ایام نوروز مقرر شد در این ایام اسکان مسافرین نوروزی در نمایشگاه صورت پذیرد. 
او در ادامه گفت: محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان در اراک برای اسکان موقت مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی ادامه داد: با توجه به شرایط جوی پیشنهاد می‌شود فرمانداران و شهرداران دیگر شهرستان‌ها می توانند برای اسکان مسافرین نوروزی یک سالن ورزشی را مهیا کنند. 
ایزدی از ارائه تخفیف 40 درصدی هتلداران و مراکز اقامتی در ایام نوروز خبر داد و افزود: برای حضور هتلداران در چرخه صنعت گردشگری و استقبال گردشگران برای اقامت در هتل‌ها و مراکز اقامتی مقرر شد جامعه هتلداران تخفیف 40 درصدی را برای مسافرین نوروزی لحاظ کنند. 
وی خاطرنشان کرد: برای ارائه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی و به منظور استقبال بهتر یک نوروزگاه  در محل قزل‌ پارک برپا می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی و جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی در پایان ضمن تاکید بر انجام وظایف کمیته های ده گانه گفت: افزایش ماندگاری مسافران نوروزی با معرفی جاذبه های فرهنگی و طبیعی اولویت اصلی ستاد خدمات سفر این استان است و در پایان ستاد نوروزی کمیته ها ارزیابی و کمیته برتر معرفی خواهد شد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:867


   بازدیدهای روز گذشته:4647


   بازدیدهای دو روز گذشته:4347


   تعداد کل اخبار:2365


   آخرین بروزرسانی:1398/05/27 09:31


  پیوندها