Portal_background_image

وحيد قاسمي؛ معاونت خدمات و ايمني شهري شهرداري خمين خبر داد: شمارش معكوس بازگشت هيجان به منطقه گردشگري بوجه احداث زيپ لاين در خمين براي اولين بار در استان اجرا مي‌شود.

به زودی طرح تفریحی ورزشی زیپ‌لاین، برای اولین بار در استان، در منطقه گردشگری بوجه شهرستان خمین اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی به نقل از علی مشهدی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خمین امروز 14 آبان ماه 99 : کارشناسان شرکت سازنده روز جمعه در بازدید از این پروژه ضمن عالی شمردن بستر پروژه، مطالعات خود را در این خصوص آغاز کردند.
▪️معاون خدمات و ایمنی شهری در این باره عنوان کرد: «شهرداری خمین پس از تحویل گرفتن منطقه تفریحی بوجه و در راستای ایجاد نشاط و تفریح در شهر و درخواست همشهریان، اقدام به اجرای این طرح نمود. زیپ‌لاین یکی از محبوب‌ترین، پرهیجان‌ترین‌ و پرطرفدارترین فعالیتهای تفریحی ورزشی است.»
▪️وی درخصوص مشخصات این طرح گفت: «پروژه‌ احداث زیپ‌لاین برای نخستین بار در استان مرکزی در خمین اتفاق می‌افتد و مورد مشابه آن تاکنون در استان مرکزی اجرا نشده است.»
▪️او گفت: «کوه بوجه را می‌توان یکی از مراکز تفریحی شهر خمین دانست که اغلب شهروندان خاطرات خوبی از آن در ذهن دارند. در گذشته‌های نه چندان دور این پارک روزانه میزبان شمار زیادی از شهروندان بود که ساعات مفرحی را در کنار خانواده میگذراندند.»
▪️قاسمی در ادامه افزود: «شهر بازی مستقر در مجاورت این پارک نیز فضای مناسبی برای گذران اوقات فراغت کودکان و نوجوانان بود که متاسفانه این پارک و شهربازی به دلایل مختلفی از رونق افتاد و مدتهای طولانی در محاق خاموشی فرو رفت.»
▪️او افزود: «با پیگیری‌های  انجام شده مدتی است که طرح مطالعاتی این پارک در دستور کار شهرداری خمین قرار گرفته و مراحل بازسازی و احیای آن با سرعت خوبی در حال انجام است.»


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:1779


   بازدیدهای روز گذشته:7671


   بازدیدهای دو روز گذشته:5241


   تعداد کل اخبار:2786


   آخرین بروزرسانی:1399/08/26 12:02


  پیوندها