Portal_background_image

مدير كل ميراث فرهنگي استان مركزي: تفاهم نامه همكاري اداره كل ميراث فرهنگي استان مركزي و اتاق بازرگاني به امضا رسيد

اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی و اتاق بازرگانی این استان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، این تفاهم نامه در نشستی با حضور علیرضا ایزدی مدیرکل میراث فرهنگی، این استان، سید مهدی مقدسی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، منوچهر توسطی رئیس اتاق بازرگانی استان مرکزی، مصطفی عرب فرماندار شازند، جمعی از مدیران کل و مسئولان استان مرکزی و فعالان حوزه گردشگری این استان، عصر سه شنبه  ۱۲ آذر ۹۸ به امضا رسید.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی در این حاشیه امضای این تفاهم نامه بر تقویت همکاری ها برای توسعه و رونق صنعت گردشگری در این استان تأکید کرد.
همچنین منوچهر توسطی رئیس اتاق بازرگانی استان مرکزی نیز با ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه، از برنامه ریزی ها و همکاری های این اتاق برای رونق صنعت گردشگری در استان مرکزی خبر داد.


این تفاهم نامه با هدف تقویت همفکری و افزایش همکاری ها در راستای توسعه و رونق صنعت گردشگری در استان مرکزی به امضای مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان و رئیس اتاق بازرگانی استان مرکزی رسیده است.
ایجاد زمینه ارتباط بین المللی در قالب صلح و دوستی از طریق گردشگری در قالب برنامه ها، جشنواره ها،همایش و نمایشگاه های بین المللی با هدف جذب گردشگر و سرمایه گذار، ارائه راهکارهای مشترک برای اجرای طرح های توسعه ای با هدف رونق گردشگری، مشارکت در برگزاری دوره های آموزشی تخصصی گردشگری، تبدل نظر به منظور برنامه ریزی، نظارت، راهبری مجموعه اقدامات اتاق بازرگانی در حوزه گردشگری، همکاری برای بازدید هیئت های تجاری از ظرفیت های گردشگری استان مرکزی و ... از مهمترین مفاد این تفاهم نامه به شمار می رود.

گالری تصاویر


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:3135


   بازدیدهای روز گذشته:9135


   بازدیدهای دو روز گذشته:7251


   تعداد کل اخبار:2682


   آخرین بروزرسانی:1399/04/15 09:06


  پیوندها