Portal_background_image

استان مركزي ميزبان چهاردهمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي معاون صنايع دستي و هنر‌هاي سنتي مركزي از برگزاري چهاردهمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي در اراك خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، قاسم کاظمی معاون صنایع دستی و هنر‌های سنتی استان مرکزی گفت: چهاردهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی از 17 تا 21 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان مرکزی با حضور هنرمندان و صنعتگران استان‌های سراسر کشور در اراک برگزار می‌شود
▪️وی گفت: نمایشگاه سراسری صنایع دستی با حضور 31 استان امسال با حضور هنرمندان و صنعتگران استان‌های سراسر کشور در اراک برگزار خواهد شد.
▪️این نمایشگاه درقالب 210   غرفه صنایع دستی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در اراک دایر می شود که 80  غرفه نمایشگاهی در اختیار هنرمندان و صنعتگران سراسر کشور و 130  غرفه هم در اختیار هنرمندان استان مرکزی قرار خواهد گرفت. 
▪️کاظمی افزود: این نمایشگاه با هدف حمایت از تولیدات هنرمندان صنایع دستی آثار برتر، با کیفیت و برجسته صنایع دستی استان‌های کشور برگزار خواهد شد..
وی همچنین از رایگان بودن تمامی غرفه‌ها برای شرکت‌کنندگان خبر داده و اعلام کرده که این امر به منظور حمایت از صنایع دستی، صنعتگران و هنرمندان انجام گرفته است.
▪️کاظمی در ادامه گفت:  امسال بخش عمده ی از رشته های صنایع دستی از سراسر کشور دراین نمایشگاه عرضه خواهد شد آشنايي مردم با فرآيند تهيه محصولات مي‌شود، از ديگر بخش‌هاي جذاب نمايشگاه امسال خواهد بود. 
▪️کاظمی افزود: هنرمندان صنایع دستی که دارای کارت صنعتگری از این معاونت هستند می توانند جهت ثبت نام غرفه به این معاونت مراجعه نمایند.                                                                   


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:1080


   بازدیدهای روز گذشته:5835


   بازدیدهای دو روز گذشته:3087


   تعداد کل اخبار:2395


   آخرین بروزرسانی:1398/06/25 13:40


  پیوندها