Portal_background_image

دكتر ايزدي در ويدئو كنفرانس كه با حضور دكتر تيموري معاون گردشگري كشور برگزار شد با تشريح برنامه هاي اداره كل ميراث فرهنگي استان مركزي گفت : "نوروز ۹۸ رونق چشمگير گردشگري استان مركزي "

«آمار بازدید از اماکن گردشگری مرکزی به ۴۷۰ هزار نفر رسید که در راس آن غار نخجیر بود."»

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی از بازدید بیش از ۴۷۰ هزار نفر از اماکن گردشگری و تاریخی مرکزی تا پایان روز پانزدهم فروردین هم  خبر داد.

 

▪️ایزدی اظهار کرد: به منظور افزایش ماندگاری مسافران و گردشگران برنامه جنگ شادی و اجرای گروه موسیقی هالای برگزار و بازارچه‌ها و نمایشگاه‌های نوروزی در جاذبه های گردشگری  برپا ‌شد.

 

▪️ اجرای برنامه های شاد و موسیقی سنتی، درایام عید در کلیه شهرستانهای استان مرکزی در نوروزگاهها و اماکن مختلف شهری وروستایی با استقبال خوب گردشگران مواجه شد.

▪️وی افزود: در ستاد خدمات سفر ۱۰ کمیته فعال بود که همه روزه ۹ صبح  برای رصد و نظارت بهتر  جلسات ستاد سفر برگزار و اعضا گزارشات روزانه خود را ارائه می کردند.

امسال با توجه به دو رویداد مهم گردشگری در استان شاهد رضایتمندی بیشتری از مسافران نوروزی بودیم.

وی در ادامه گفت: در مبادی ورودی  با ارسال پیامک رایگان لینک اپلیکیشن در اختیار مسافران قرار می گرفت. 

مدیر کل میراث فرهنگی افزود: سامانه هوشمند نطر سنجی با همکاری مجموعه دانشگاه اصفهان نیز از اقدامات این دبیرخانه بود که لینک سامانه جهت میزان رضایتمندی مسافران در اختیار مسافران  و مسئولین جهت رصد اطلاعات قرار گرفت.

ایزدی اظهار داشت: تا امروز به میزان ۱۳ میلیون تردد به وسیله دستگاههای تردد شمار در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است و حدود ۳۰۰ هزار اسکان با توجه به شرایط بحرانی و بارندگی برف و باران در استان صورت گرفت.

ایزدی با اشاره به رشد ۸ درصدی افزایش بازدید کنندگان از موزه ها و اماکن تاریخی افزود: بالغ بر ۳۰۰ بازدید اکیپی با همکاری سایر دستگاههای ناظر عضو ستاد از واحدهای خدمات رسان به مردم انجام شد تا بتوانیم بهترین خدمات را از لحاظ کمی کیفی به مسافران نوروزی در استان مرکزی ارائه دهیم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:870


   بازدیدهای روز گذشته:3441


   بازدیدهای دو روز گذشته:4392


   تعداد کل اخبار:2341


   آخرین بروزرسانی:1398/04/02 07:47


  پیوندها