Portal_background_image

مدير كل ميراث فرهنگي استان مركزي خبر داد: "همزمان با هفته گردشگري 8 پروژه گردشگري در استان افتتاح مي‌شود."

🔹"چهار اقامتگاه بوم گردی و سه مجموعه گردشگری - تفریحی و یک موسسه آموزشی در هفته گردشگری افتتاح می شوند."

"چهار اقامتگاه بوم گردی و سه مجموعه گردشگری - تفریحی  و یک موسسه آموزشی در هفته گردشگری افتتاح می شوند."
▪️به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مدیر کل امروز 27 شهریور 98 در تکمیل این خبر گفت: به مناسبت گراميداشت روز جهاني گردشگری و هفته ميراث فرهنگي و گردشگري در استان مرکزی برنامه‌های متنوعی اجرا خواهد شد.
▪️علیرضا ایزدی گفت:روز ۲۷ سپتامبر برابر با پنجم مهرماه، سازمان جهانی جهانگردی سازمان ملل ، روز جهانی جهانگردی را جشن می‌گیرد. هر سال از تاریخ 5 مهر ماه به مدت یک هفته با نام هفته گردشگری در  شهرهای ایران نیز برگزار می شود. 
▪️وی افزود: هدف از نامگذاری روز جهانی گردشگری بالا بردن آگاهی مردم و هوشیار نمودن تمام مردم جهان درباره اهمیت نقش جهانگردی در جامعه جهانی بوده است.
▪️این مقام مسئول در ادامه به برنامه‌های اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی در هفته گردشگری اشاره کرد و گفت: این اداره کل همزمان با روز جهانی گردشگری برنامه‌های خود را با هدف معرفی پتانسیل‌های گردشگری استان مرکزی در سطح استان اجرایی می‌کند.
▪️وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اجرای برنامه‌های مذکور تا ۱۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

▪️وی در ادامه گفت: اقامتگاه بوم گردی بختیاری در محلات، اقامتگاه بوم گردی سرای شمس در نراق و اقامتگاه بوم گردی حسنی در خنداب در هفته گردشگری آماده بهره برداری هستند
▪️وی افزود: مجموعه گردشگری مهتاب در شهرستان خمین ، یک واحد پذیرایی در پایانه ها، یک واحد تاسیسات گردشگری بین راهی، افتتاح و مجموعه گردشگری بهار اردهال نیز کلنگ زنی خواهد شد.

▪️مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی در ادامه گفت ؛ « به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد  و تقارن آن با هفته گردشگری و به منظور ارتباط مستقیم با شهروندان و در راستای خدمت رسانی و پاسخگویی به مردم و ارباب رجوع در نماز جمعه شهر اراک  حضور یافته و به بررسی مسائل و مشکلات مردم  در حوزه تخصصی میراث فرهنگی و گردشگری رسیدگی خواهد شد.

▪️ایزدی در ادامه گفت:بازدید از خانه سالمندان، برگزاری همایش کودک شاد و سفر،نشست دفاتر خدمات مسافرتی استان با دفتر علا الدین و مارکوپولو، برگزاری تور اراک گردی، افتتاح پل فیجان، از دیگر برنامه های هفته گردشگری در استان خواهد بود.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:651


   بازدیدهای روز گذشته:5733


   بازدیدهای دو روز گذشته:8382


   تعداد کل اخبار:2786


   آخرین بروزرسانی:1399/08/26 12:02


  پیوندها