Portal_background_image

معاون صنايع دستي اداره كل ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي استان مركزي خبر داد: پايان چهارمين جشنواره صنايع دستي فجر با ۵ اثربرگزيده از هنرمندان صنايع دستي استان مركزي

۵ اثر از دو هنرمند استان مرکزی در جشنواره صنایع دستی فجر برگزیده شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، قاسم کاظمی گفت: دو هنرمند استان مرکزی به نام بابک خویی در رشته مشبک فلز و محمد جهانبخشی در رشته نقاشی روی چوب با ۵ اثر خود جز برترین آثار هنری در جشنواره صنایع دستی فجر برگزیده شدند .
▪️کاظمی افزود: آثار برگزیده چهارمین جشنواره صنایع دستی فجر، در نمایشگاه موزه ملی ایران واقع در خیابان امام خمینی ابتدای خیابان ۳۰  تیر به نمایش گذاشته می شود.
▪️معاون صنایع دستی استان مرکزی در ادامه افزود:  در این دوره‌ها محصولات صنایع دستی از لحاظ اصالت هنر، زیبایی اثر، استفاده از طراحی سنتی، استفاده از مواد اولیه بومی و … ارزیابی می‌شوند . این آثار پس از گذراندن مرحله پیش داوری در استان به مرحله داوری نهایی در تهران ارسال شدند

▪️قاسم کاظمی گفت: مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره صنایع‌دستی فجر با حضور دکتر مونسان، وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی، ۲۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۵ در موزه ملی ایران برگزار خواهد شد و به برگزیدگان با اهدا لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل خواهد شد.
▪️او گفت: این جشنواره رخداد ارزشمندی است که به جمع جشنواره هنری کشور افزوده است و  جوان‌ترین جشنواره در میان جشنواره هاست و این چهارمین دوره از جشنواره بوده امیدواریم در سالهای آینده آثار بیشتری از استان در این جشنواره انتخاب شوند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:3237


   بازدیدهای روز گذشته:9135


   بازدیدهای دو روز گذشته:7251


   تعداد کل اخبار:2682


   آخرین بروزرسانی:1399/04/15 09:06


  پیوندها