Portal_background_image

معاون صنايع دستي اداره كل ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي استان مركزي خبر داد: ۳ هنرمند برگزيده استان مركزي در چهارمين جشنواره صنايع دستي فجر تقدير شدند

" با حضور وزیر میراث فرهنگی کشور از سه هنرمند استان مرکزی با انتخاب ۶ اثر در جشنواره صنایع دستی فجر تقدیر شدند."

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، قاسم کاظمی گفت: استان مرکزی در چهارمین دوره جشنواره صنایع دستی فجر با تعداد ۳ هنرمند برگزیده بالاترین رتبه در جشنواره را به خود اختصاص داد. سه هنرمند استان مرکزی به نام بابک خویی در رشته مشبک فلز و محمد جهانبخشی در رشته نقاشی روی چوب و محمد خورشیدی در رشته فلز  با ارائه ۶ اثر خود جز برترین آثار هنری در جشنواره صنایع دستی فجر برگزیده شدند.
▪️قاسم کاظمی گفت: مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره صنایع‌دستی فجر با حضور دکتر مونسان، وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی، در موزه ملی ایران برگزار شد و به برگزیدگان با اهدا لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل  شد.
▪️کاظمی افزود: آثار برگزیده چهارمین جشنواره صنایع دستی فجر، در نمایشگاه موزه ملی ایران به مدت یک هفته به نمایش گذاشته شد.
▪️معاون صنایع دستی استان مرکزی در ادامه افزود:  در این دوره‌ها محصولات صنایع دستی از لحاظ اصالت هنر، زیبایی اثر، استفاده از طراحی سنتی، استفاده از مواد اولیه بومی و … ارزیابی شدند . این آثار پس از گذراندن مرحله پیش داوری در استان به مرحله داوری نهایی در تهران ارسال شدند.
 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:1539


   بازدیدهای روز گذشته:6366


   بازدیدهای دو روز گذشته:4749


   تعداد کل اخبار:2570


   آخرین بروزرسانی:1399/01/08 12:35


  پیوندها