Portal_background_image

‍ كارگاه آموزش بازاريابي در حوزه هنر برگزار شد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی از برگزاری دوره اموزش بازاریابی در حوزه هنر و ارائه راهکارهای موثر و کاربردی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،  گردشگری و صنایع دستی صبح روز گذشته ۱۳ شهریورماه ۹۹ کارگاه آموزش بازاریابی هنر با حضور جمعی از هنرمندان شهر اراک در سالن اجتماعات سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری  برگزار شد.
▪️این کارگاه اموزشی برگزاری با موضوعاتی در خصوص " کارگاه بازاریابی هنری" شامل، بازاریابی و فلسفه های آن در حوزه هنر، بازاریابی هنری در مقایسه با فروش آثار و کالاهای هنری، بازارشناسی در حوزه هنر، عناصر بازارشناسی، بازارسازی در حوزه هنر، بخش بندی بازار هنری، هدف گذاری در بازار هنر، بازارداری با رویکرد آمیخته بازاریابی هنری، جایگاه یابی و ایجاد تمایز در بازار هنری، آثار و خدمات هنری، قیمت گذاری و استراتژی های آن در حوزه هنری، توزیع کالای هنری فیزیکی توسط دکتر مهشید برمخشاد تدریس شد.

▪️همچنین طی این کارگاه، ارتباط یکپارچه بازاریابی در حوزه هنری، از آگاهی رسانی تا معرفی، ترغیب و پیشبرد فروش، بازاریابی شخصی، بازاریابی در فضای مجازی، بازاریابی دیجیتال ، مبنای بازاریابی هنری، اثر و برندسازی، بیان شد. 

▪️ در پایان این کارگاه اموزشی به پاس تقدیر و تشکر از مدرس دوره با اهدای لوح سپاس از ایشان تقدیر به عمل آمد و بعد از ان هنرمندان از گالری هنری ماندگار بازدید به عمل آوردند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:1626


   بازدیدهای روز گذشته:3720


   بازدیدهای دو روز گذشته:3312


   تعداد کل اخبار:2743


   آخرین بروزرسانی:1399/06/29 13:02


  پیوندها