Portal_background_image

سی‌ وسومین دفتر خدمات مسافرتی در اراک افتتاح شد

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری « رویای شیرین پرواز » همزمان با 5 مهر روز جهانی جهانگردی و با حضور جمعی از مسئولان در شهر اراک افتتاح شد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در این مراسم گفت: از آنجا که صنعت گردشگری از صنعت‌های درآمدزای کشور محسوب شده و عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی در توسعه و رونق آن تاثیر بسزایی دارد، گسترش تعداد دفاتر خدمات مسافرتی در این استان در برنامه‌های این اداره‌کل قرار گرفته است.

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری « رویای شیرین پرواز » همزمان با 5 مهر روز جهانی جهانگردی و با حضور جمعی از مسئولان در شهر اراک افتتاح شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در این مراسم گفت: از آنجا که صنعت گردشگری از صنعت‌های درآمدزای کشور محسوب شده و عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی در توسعه و رونق آن تاثیر بسزایی دارد، گسترش تعداد دفاتر خدمات مسافرتی در این استان در برنامه‌های این اداره‌کل قرار گرفته است.

سید محمد حسینی با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری او همچنین با تاکید بر لزوم تبلیغ گردشگری در استان مرکزی اظهار داشت: این دفاتر ضمن ترویج و تبلیغ جاذبه‌های گردشگری و دیدنی استان، در جذب و جلب گردشگران تاثیرگذار هستند.

وی با برشمردن فعالیت‌های دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری راهیان گشت صابر گفت: این دفتر در بحث اجرای تورهای داخلی فعال بوده و باید با برگزاری تور به مقاصد کمتر شناخته شده گردشگری استان در دستور کار قرار دهد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی تصریح کرد: امیدواریم با افزایش تعداد دفاتر خدمات مسافرتی در این استان و بهره‌برداری بهینه از جاذبه‌های گردشگری، صنعت گردشگری استان مرکزی بیش از پیش رونق پیدا کند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  دسترسی سریع

  مطالب ویژه


  اینفوگرافیک


  اقامتگاه های بوم گردی استان

  آخرین اخبار دفاتر همیاری
  آمار سایت

  • اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی

   بازدیدهای امروز:312


   بازدیدهای روز گذشته:6189


   بازدیدهای دو روز گذشته:4803


   تعداد کل اخبار:2131


   آخرین بروزرسانی:1397/07/03 13:24


  پیوندها