1398/06/11 08:54
مدير كل ميراث فرهنگي استان مركزي خبر داد؛
"آزمون جامع دوره هاي كوتاه مدت گردشگري امروز ۸ شهريور ۹۸ برگزار شد."
این آزمون جامع در دو نوبت ساعات ۸ صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان گردشگری، طبیعت گردی و زمین‌گردشگری برگزار شد.

🔹مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی خبر داد؛
"آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری امروز  جمعه ۸ شهریور ۹۸ برگزار شد."

🔹به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی علیرضا ایزدی مدیر کل گفت: صبح روز جمعه ۸ شهریور ۹۸  ماه آزمون دوره‌های کوتاه مدت گردشگری شامل مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی، راهنمایان طبیعت‌گردی و راهنمایان گردشگری در استان مرکزی به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شد.


▪️علیرضا ایزدی همچنین افزود: این آزمون جامع در دو نوبت ساعات ۸ صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان گردشگری، طبیعت گردی و زمین‌گردشگری برگزار شد.

▪️وی افزود: این آزمون در  مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی  و با حضور معاون گردشگری ، صنایع دستی و گردشگری اداره ، مسوول حراست اداره کل و نمایندگان جهاددانشگاهی و دیگر مسوولان و ناظران استانی برگزار شد.
▪️وی با بیان این که سامانه جامع آموزش گردشگری به آدرس edutourism.ichto.ir برای ثبت‌نام فراگیران پیش از این اطلاع‌رسانی شده بود، افزود: براساس سامانه فوق، اداره کل میراث‌فرهنگی در استان  اطلاع‌رسانی به مؤسسات آموزشی تحت پوشش خود به‌منظور در جریان قرار گرفتن فراگیران برای ثبت درخواست شرکت در آزمون انجام پذیرفته بود.
▪️گفتنی  است که فارغ‌التحصیلان این دوره آموزشی، گواهینامه رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دریافت می‌کنند.